فلزیاب تصویری
فلزیاب تصویری گاما

فلزیاب تصویری گاما

فلزیاب تصویری گاما

دستگاه گاما دستگاه تصویری طلایاب فلزیاب آمریکایی ، این دستگاه با تکنیک های جدید و مبانی الکترونیکی مدرن کار می کند. که مفاهیم و ابعاد جدیدی را در دنیای دستگاه های تصویربرداری زمین ارائه می دهد.  دستگاه سیستم چند منظوره که شامل ۳ سیستم تشخیص پیشرفته و حرفه ای است. ما دریافتیم که همه ی آینده نگرانی که از سیستم های تصویربرداری زمین استفاده کرده اند. در استفاده از این دستگاه ها و نرم افزارهای آن با پیچیدگی های بسیاری مواجه شده اند. اما ما با سیستم های تصویربرداری سه بعدی این پیچیدگی ها و مشکلات موجود در دستگاه خود را حل کرده ایم. که در آن سیستم ما به هر کسی امکان استفاده از کنترل آسان و روان را می دهد. گاما ابزار اصلی تصویربرداری برای تکمیل هر اسکن سه بعدی موفق است. دارای جدیدترین سیستم های پیشرفته تشخیص و اسکن برای کشف طلا ، فلزات و حفره ها است.

 

فلزیاب تصویری گاما09101842930
خرید و فروش فلزیاب در شرکت زرشناسان
فلزیاب تصویری گاما
09101842930

 

این دستگاه با تکنیک های جدید و مبانی الکترونیکی مدرن کار می کند. که مفاهیم و ابعاد جدیدی را در دنیای دستگاه های تصویربرداری زمین ارائه می دهد. یک دستگاه گاما چند کاره که به شما امکان می دهد. اکتشاف ها و نقشه برداری های زمین شناسی را در محدوده وسیع خود انجام دهید. با تمام ابزارها و برنامه های مورد نیاز برای انجام موفقیت آمیز جستجوها.

از  امکانات منحصر به فرد فلزیاب تصویری گاما میتوان به چند مورد اشاره نمود :

 • سازنده اسکنر گاما: AJAX
 • کشور مبداء: آمریکا
 • حداکثر عمق: ۳۰ m
 • مسافت طولانی: ۴۰ m
 • اهداف: طلا ، گنجینه ها , فلزات و غارهای زیر زمینی
 • زبان ها: انگلیسی , فرانسوی , آلمانی , اسپانیای , ایتالیایی , روسی , ترکی و عربی
 • سیستم های دستگاه: گرادیو سمارت – اسکن زنده – اسکنر زمینی سه بعدی

گاما ابزار اصلی تصویربرداری برای تکمیل هر اسکن سه بعدی موفق است

فلزیاب دارای جدیدترین سیستم های پیشرفته تشخیص و اسکن برای کشف طلا ، فلزات و حفره ها است.

•  gamma با تکنیک های جدید و مبانی الکترونیکی مدرن کار می کند که مفاهیم و ابعاد جدیدی را در دنیای دستگاه های تصویربرداری زمین ارائه می دهد.

• یک فلزیاب  گاما چند کاره که به شما امکان می دهد اکتشاف ها و نقشه برداری های زمین شناسی را در محدوده وسیع خود انجام دهید ، با تمام ابزارها و

برنامه های مورد نیاز برای انجام موفقیت آمیز جستجوها.

صفحه نمایش رنگی برای نمایش نتایج و تنظیمات در اندازه ۵ اینچی :

به کاربر امکان می دهد تنظیمات کلی دستگاه را کنترل کند و نتایج و ویژگی های جستجو را نشان دهد. رابط ها و برنامه های ایده آل که کنترل دقیق و سهولت استفاده از دستگاه را در حین جستجو به شما ارائه می دهند. قدرت اصلی به دستگاه اجازه می دهد تا ۵ ساعت کار مداوم در حداکثر سطح صدا و سطح نور پس زمینه صفحه نمایش کار کند. پس از اتمام توان اصلی ، واحد پاور بانک پشتیبان می تواند به دستگاه متصل شود که به شما امکان می دهد ۱۰ ساعت کار مداوم با دستگاه کار کنید. پریز برق هدفون ، که به شما امکان می دهد نتایج جستجوی واضح و هشدارها را با نتایج صوتی مناسب و متنوع در MP3 و WAVES بشنوید. پریز برق شارژر که امکان شارژ سریع و هوشمند باتری را برای کارایی بالا و شارژ مناسب فراهم می کند. سوکت ورودی سیستم های جستجوی چند کاره ، از طریق آن می توانید سیستمی را که می خواهید با آن کار کنید انتخاب کنید ، دارای یک مکانیزم مکانیکی پیشرفته برای نصب حسگر جستجو بدون هیچ گونه تلاش و زمان است.

 

فلزیاب تصویری گاما09101842930
خرید و فروش فلزیاب در شرکت زرشناسان
فلزیاب تصویری گاما
09101842930

 

• اسکنر گاما این وسیله از طریق ۳ سیستم مختلف کشف و اکتشاف قابل استفاده است:
 1. سیستم هوشمند گرادیو(Gradiometer)
 2. سیستم اسکن زنده (Live Scan)
 3. سیستم اسکنر زمینی سه بعدی ( D3 Ground Scanner)
کابرد های گاما Ajax Gamma

رابط کلید های کنترل, ضد شوک و رطوبت آن بافشار دادن دکمه ها کار میکند, که کنترل کامل برنامه و دستگاه روی صفحه به شما می دهد.

این سیستم به شما امکان می دهد با آماده سازی خصوصیات اسکن کامل:

مانند کنترل مراحل و ردیف اسکن ، روش اسکن، نقطه شروع، روش جستجو (خودکار یا دستی) ،

زمین را مستقیماً روی صفحه نمایش اسکن کرده و سپس شروع به اسکن کنید و نتایج را مستقیماً نشان دهید، علاوه بر امکان تجزیه و تحلیل اسکن و پیدا کردن مکان های هدف و تعیین نقاط آن ، روی صفحه نمایش علاوه بر امکان آن وجود دارد.

 

فلزیاب تصویری گاما09101842930
خرید و فروش فلزیاب در شرکت زرشناسان
فلزیاب تصویری گاما
09101842930

 

کاربر همچنین می تواند دستگاه را با رایانه لوحی رایانه ای از طریق بلوتوث متصل کند تا در نرم افزار Ajax برای آنالیز کار کند، از ابزارهای آنالیز بیشتر و صحنه های سه بعدی اهداف استفاده کند.
برای اسکن مکان خاص می توانید از دو نوع اسکنر که با دستگاه همراه هستند یا از طریق اسکنر طولی چند کاره استفاده کنید. یا از طریق اسکنر مقطعی چند راداری که با قدرت کارگردانی پر سرعت کار می کند تا در زمان کمتری فضای بزرگ را تحت پوشش قرار دهد و اسکن کند.
تعادل زمین و کالیبراسیون ، یا از طریق کالیبراسیون خودکار سیستم مرجع مورد نیاز برای تنظیم ، یا از طریق کالیبراسیون دستی ، که توسط کاربر با توجه به آنچه که وی مناسب برای منطقه جستجو است تعیین می شود. این سیستم با استفاده از روش اسکن و اندازه گیری الکترو ژئوفیزیک که سطح مقاومت الکتریکی خاک را مشخص می کند، مکان های فلزات مدفون شده از طلا، نقره، مس، برنز، آهن، آلومینیوم، محل غارها، تونل ها و آب های زیرزمینی را تعیین می کند.

 

 • ویژگی های شرکت آسیا مدرن

  ۱: تمام دستگاه های فلزیاب آسیا مدرن   دارای گارانتی و خدمات پس از فروشمی باشد.

  ۲: پاسخ گویی مشتری انجام می شود.

  برای مشاوره رایگان در مورد علائم ونشانه ها و  خرید فلزیاب  ها با کارشناسان آسیا مدرن در تماس باشید.

  شماره تماس کارشناس آموزش فلزیاب،  خرید فلزیاب  و تعمیرات فلزیاب شرکت آسیا مدرن

  گنج یابی

  اینستاگرام

  تلگرام

  سوالکده (سوالات متداول) 

Tags :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما