ردیاب
ردیاب جیوه ای

ردیاب جیوه ای

ردیاب جیوه ای

یکی از ابزارهای مهم در جستجوی فلزات در عمق‌های زمین ردیاب جیوه ای است، با استفاده از این ابزار می‌توان به سرعت و با دقت فلزاتی مانند طلا، نقره، مس و آلومینیوم را در عمق 4 تا 5 متر پیدا کرد. این ردیاب ها با استفاده از فناوری خوراک خور پالس الکترومغناطیسی را ایجاد می‌کنند، که در اعماق زمین تغییراتی در میدان الکتریکی و مغناطیسی ایجاد می‌کند. این تغییرات به کمک سنسورهای حساس به فیلد الکتریکی و مغناطیسی تشخیص داده می‌شوند و موجب پیدا کردن محل فلز می‌گردد. با استفاده از ردیاب های خوراک خور می‌توان فلزاتی را که در عمق 4 تا 5 متر قرار دارند پیدا کرد. مهمترین فلزاتی که می‌توان با استفاده از این شعاع زن ها پیدا کرد عبارتند از: طلا، نقره، مس، برنج، آهن و آلومینیوم. برای پیدا کردن فلزات دیگر نیاز به دستگاه های دیگری با دقت بیشتر است.

قیمت ردیاب جیوه ای انتنی

شعاع زن‌های خوراک خور یکی از روش‌های نوین در ردیابی فلزات گرانبها هستند. این دستگاه‌ها با استفاده از فرکانس‌های بالا و کم، امکان شناسایی فلزات گرانبها را با دقت بسیار بالا فراهم می‌کنند. با استفاده از سیستم‌های الکترومغناطیسی پیشرفته، امکان تشخیص دقیق میزان جیوه در خاک و سنگ‌های معدنی را فراهم می‌آورند. استفاده از ردیاب دو آنتنه جیوه ای برای پیدا کردن فلزات در عمق 4 تا 5 متر یک روش سریع و دقیق برای جستجو و کشف فلزات می‌باشد.

ردیاب جیوه ای

این روش می‌تواند به عنوان یک ابزار کاربردی در زمینه‌های مختلفی از جمله کشف گنجینه ها، سکه‌های باستانی و جستجوی فلزات در معادن استفاده شود. شما کاربران گرامی و عزیز می توانید برای خرید فلزیاب و نیز همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با قیمت ردیاب جیوه ای انتنی با ما در ارتباط باشید. البته می توانید برای مشاوره با کارشناسان مجرب شرکت آسیا مدرن با ما در تماس باشید، تا از خدمات ویژه این شرکت بهره مند شوید.

ردیاب جیوه ای09101842930
خرید و فروش فلزیاب در شرکت زرشناسان
09101842930

ردیاب جیوه ای بهتر است یا فرکانسی؟

وقتی نام ردیاب به میان می آید اغلب ما یک دستگاه دیجیتال بسیار پیچیده با بهترین تکنولوژی روز دنیا را تصور می کنیم. درست است که امروزه دنیای دستگاه ها دچار تحول شده است و محصولاتی پیچیده و همگام با آخرین قدم های فناوری را به بازار عرضه کرده، اما هنوز ردیاب هایی هستند که سیستم بسیار ساده ای دارند. سیستمی درست شبیه همان ردیاب های گنج با دسته بلند و صفحه ردیابی پهن که در گذشته و شاید در فیلم ها دیده ایم. با این حال ردیاب جیوه ای اصل که به ردیاب گنج معروف هستند نیز تغییراتی داشته اند.

ردیاب جیوه ای09101842930
خرید و فروش فلزیاب در شرکت زرشناسان
09101842930

دقت ردیاب جیوه ای چقدر است؟

مهم ترین ویژگی یک ردیاب، دقت ردیابی آن است، ردیاب جیوه ای نیز بر مبنای دریافت فرکانس ها فعالیت می کند. نقاطی احتمالی را به کاربران نشان می دهد. می تواند دقیق ترین نقطه جغرافیایی که امکان قرار گرفتن طلا و سایر فلزات در آن وجود دارد را به راهبر نشان می دهد. با این حال این دستگاه نیز مانند همه دستگاه های فرکانسی درصد خطایی دارد. از طرفی ممکن است گاهی هر نوع فلزی را به عنوان هدف به راهبر نشان دهد و این یعنی ممکن است گاهی به جای فلزات گران بها فلزات پسماند، مقصد نهایی فرد کنترل کننده باشد.

ردیاب جیوه ای چگونه کار میکند؟

ردیاب های جیوه ای درست مانند قطب نما کار می کنند. یون هایی که از سطح زمین خارج می شوند یک میدان مغناطیسی ضعیف در سر آنتن این دستگاه ایجاد می کنند و به صورت یک میدان مغناطیسی در حال گردش ادامه پیدا می کند. اگر شی در سطح یا زیر زمین وجود داشته باشد و با این میدان مغناطیسی برخورد کند جهت آنتن ها به سمت آن شی تغییر می کند. برای اینکه در مسیر درست آموزش قرار بگیرید،

ردیاب جیوه ای09101842930
خرید و فروش فلزیاب در شرکت زرشناسان
09101842930

ردیاب جیوه ای

حتی الامکان سعی نمائید تمرینات اولیه خود را در محدوده ای عاری از موانع طبیعی مانند معادن و خاک های آهکی و موانع غیرطبیعی از قبیل محل دفع زباله ها و تجمع توده های ضایعات فلزی که در زیر خاک مدفون شده اند انجام دهید.هر گاه از خالی بودن منطقه از موانع ذکر شده مطمئن شدید با قرار دادن نمونه های فلزی که جزو فعالیت های شما می باشد، به طور آشکار و پنهان شروع به تمرین نمائید. این سیستم را میتوان برای کشف مواد معدنی و انواع فلزات در بیرون شهرها استفاده نموده و از اتلاف وقت و زیان های احتمالی می کاهد.

 

 

 • ویژگی های شرکت آسیا مدرن

  ۱: تمام دستگاه های فلزیاب آسیا مدرن   دارای گارانتی و خدمات پس از فروشمی باشد.

  ۲: پاسخ گویی مشتری انجام می شود.

  برای مشاوره رایگان در مورد علائم ونشانه ها و  خرید فلزیاب  ها با کارشناسان آسیا مدرن در تماس باشید.

  شماره تماس کارشناس آموزش فلزیاب،  خرید فلزیاب  و تعمیرات فلزیاب شرکت آسیا مدرن

  گنج یابی

  اینستاگرام

  تلگرام

  سوالکده (سوالات متداول)

Tags :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما