مقالات فلزیاب
قیمت فلزیاب دیجی کالا

قیمت فلزیاب دیجی کالا

قیمت فلزیاب دیجی کالا

فلزیاب مجموعه‌ای است کـه بـا استفاده از آن تمام سنین می‌توانند. با ابتکار در مهارت‌های شخصی و آموزش‌های DVD راهنمای محصول و همچنین همراهی والدین ها، برای خود یک فلزیاب مناسب واقعی و عملی بسازند و با استفاده از آن به کشف فلزات موجود در اطراف خود بپردازند.

این نمونه دستگاه ها، یک اسباب بازی سرهم کردنی با هدف آموزش مفاهیم علمی مغناطیس و الکترومغناطیس است. و می‌تواند فلزات معمولی در حد قوطی کنسرو را تا عمق ۲۵ سانتی و فلزات بزرگتر را در عمق بیشتر مشخص کند و کارکرد فلزیاب‌های واقعی و بسیارحرفه‌ای را دارد.

داخل محصول تمامی ابزار و وسایل لازم همراه فیلم کامل آموزش مونتاژ و جستجوی فلزات و تصویر محصولات قرار داده شده است، اما علاوه بر وسایلی که داخل باکس قرار گرفته‌اند، احتیاج به تهیه وسایل مورد نیاز در پایین متن نیز دارید که تهیه آن به عهده خود فرد است.

این وسایل مورد نیاز عبارتند از: نوارچسب برق یا چسب کوچک PVC و باتری کتابی ۹ ولتی آلکالاین. این محصول مناسب گروه سنی 10سال به بالا و به راحتی و با ایمنی کامل در داخل و خارج منزل قابل استفاده است.

قیمت فلزیاب دیجی کالا
قیمت فلزیاب دیجی کالا09101842930

فلزیاب دیجی کالا

باکس ساخت فلزیاب مجموعه‌ای است کـه بـا استفاده از آن کودکان می‌توانند باتکیه. بر مهارت‌های شخصی و آموزش‌های دفترچه راهنمای محصول و همچنین همراهی والدین، برای خود یک فلزیاب واقعی و عملی بسازند.

و با استفاده از آن به کشف فلزات موجود در خانه بپردازند. این نمونه فلزیاب، یک اسباب بازی ساختنی با هدف آموزش مفاهیم علمی مغناطیس و الکترومغناطیس است. و تنها می‌تواند فلزات معمولی را از روی پارچه و کارتن تشخیص دهد.

و کارکرد فلزیاب‌های واقعی و حرفه‌ای را ندارد.داخل محصول تمامی ابزار و وسایل لازم همراه کاتالوگ کامل و تصویری محصول قرار داده شده است.

ویژگی های شرکت آسیا مدرن

۱: تمام دستگاه های فلزیاب آسیا مدرن   دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد.

۲: پاسخ گویی ۲۴ساعته تلفن ها و همکاری با مشتریان در همه زمینه ها.

۳: دستگاه ها دارای سی دی اموزشی و دفترچه فارسی می باشد.

۴: هر دستگاهی هنگام فروش با تست در خاک در حضور مشتری انجام می شود.

برای مشاوره رایگان در مورد علائم ونشانه ها و  خرید فلزیاب  ها با آسیای مدرن در تماس باشید.

شماره تماس کارشناس آموزش فلزیاب،  خرید فلزیاب  و تعمیرات فلزیاب شرکت آسیا مدرن

گنج یابی

اینستاگرام

تلگرام

سوالکده (سوالات متداول فلزیاب)

معرفی نمایندگی خرید و فروش فلزیاب

بهترین گنجیاب و نقطه زن در ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما