نقطه زن
 فلزیاب سی تی ایکس ۳۰۳۰

 فلزیاب سی تی ایکس ۳۰۳۰

 فلزیاب سی تی ایکس ۳۰۳۰

فلزیاب سی تی ایکس ۳۰۳۰ | فلزیاب CTX 3030 از برترین فلزیاب ها محسوب می شود که قادر است فلزات دست نیافتنی و کوچک حتی در حد یک گرم را شناسایی کند. در ساخت فلزیاب سی تی ایکس ۳۰۳۰ از تکنولوژی های روز دنیا استفاده شده است.تا این محصول بی نظیر و بی نقص در اختیار کاوشگران قرار بگیرد و آنها بتوانند به کمک دقت و کارایی گنجیاب سی تی ایکس ۳۰۳۰ به موفقیت درست یابند. سی تی ایکس ۳۰۳۰ محصول شرکت ماین لب MINELAB استرالیا . سی تی ایکس ۳۰۳۰ ویژگی های منحصر به فردی دارد که آنرا از دیگر فلزیاب های موجود در بازار متمایز می کند.

عمق کاوش سی تی اکس

گنج یاب ضد اب CTX 3030 می تواند تا عمق ۲.۵ متری را کاوش کند.LCD  رنگی فلزیاب سی تی ایکس ۳۰۳۰فلزیاب زداب سی تی ایکس ۳۰۳۰ به ال سی دی رنگی  مجهز است. از طریق این LCD رنگی باکیفیت می توان به عمق،  اندازه و جنس هدف موردنظر پی برد و به نتایج خوبی رسید.

 فلزیاب سی تی ایکس ۳۰۳۰09101842930
مهندس محمدی
09101842930

سیستم GPS منحصر به فرد شرکت ماین لب | MINELAB

شرکت ماین لب در گنجیاب CTX 3030 از به روزترین سیستم GPS استفاده کرده است. با استفاده از این سیستم می توان به موقعیت مشخص شده اشیا رسید و یافته ها را ذخیره کرد. همچنین برای ردیابی نقاطی که قبلا در آن اسکن انجام داده اید. می توانید با استفاده از نرم افزار Xchange 2 به نقشه های گوگل متصل شوید و مناطقی را که کاوش کرده اید مشاهده کنید و دوباره به کاوش در آن مناطق بپردازید.

قدرت تفکیک CTX 3030

طلایاب سی تی ایکس ۳۰۳۰ قدرت تفکیک بسیار دارد تا حدی که می توان از آن در مناطقی که درصد زیادی مواد بی ارزش دارند استفاده کرد، بدون اینکه مواد بی ارزش در کارکرد دقیق سی تی ایکس ۳۰۳۰ تاثیری داشته باشند.

کارکرد راحت سی تی ایکس ۳۰۳۰

گنجیاب ضدآب سی تی ایکس ۳۰۳۰ پنج حالت جست و جوی از پیش تعیین شده دارد. بسیاری از عملکرد های سی تی ایکس ۳۰۳۰  اتوماتیک است. این امر کار با دستگاه را برای همه راحت می کند. برای استفاده سی تی ایکس ۳۰۳۰ تنها کافیست آن را روشن کنید. سی تی ایکس ۳۰۳۰  به صورت خودکار به کاوش می پردازد.

لوپ های سی تی ایکس ۳۰۳۰

گنج یاب سی تی ایکس ۳۰۳۰ | CTX 3030 برای جست و جو دو لوپ ۰۶ و ۱۷ دارد که با متصل کردن این لوپ ها عمق کاوش افزایش می یابد؛ همچنین دقت دستگاه در یافتن اهداف بزرگ در عمق های زیاد و هم اهداف کوچک افزایش پیدا می کند.

 فلزیاب سی تی ایکس ۳۰۳۰09101842930
مهندس محمدی
09101842930

فلزیاب ضدآب CTX 3030

طلایاب CTX 3030 دستگاهی ضد آب است. که می توان از آن تا عمق ۳ متری در زیر آب استفاده کرد. CTX 3030 می تواند در اعماق آب نیز به وجود فلزات باارزش پی ببرد.

هدفون بی سیم CTX 3030

طلا یاب سی تی اکس ۳۰۳۰ یک هدفون بی سیم دارد. تا اپراتور بدون مزاحمت سیم به کاوش بپردازد.

تکنولوژی FeCo در CTX 3030

از دیگر تکنولوژی های به کار رفته در CTX 3030 می توان به قابلیت FeCo اشاره کرد. با این قابلیت اپراتور قادر است ا.هداف و فلزات گرانبها را بیابد و داده ها را برای پردازش به دیگر قسمت ها منتقل کند. همچنین اپراتور می تواند جست و جوی فلز را متوقف کند و دیگر هیچ سیگنالی از فلز با دستگاه دریافت نشود.

تنظیمات دستی CTX 3030

در منو های CTX 3030 کلیدهایی وجود دارد که به کاوشگر امکان می دهد به صورت دستی تنظیمات بالانس زمین و جلوگیری از تداخل سیگنال های دیگر را فعال و یا غیرفعال کند.

زبان های دستگاه طلا یاب CTX 3030

ردیاب سی تی ایکس ۳۰۳۰ به صورت پیش فرض از ۹ زبان (انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، ایتالیایی، لهستانی، پرتقالی، روسی، اسپانیایی و ترکی) پشتیبانی می کند.

 فلزیاب سی تی ایکس ۳۰۳۰09101842930
مهندس محمدی
09101842930
گارانتی محصول

CTX 3030 دارای ۲ سال گارانتی شرکت مین لب استرالیاست.

قیمت فلزیاب سی تی ایکس ۳۰۳۰ CTX چند است؟

قیمت این محصول در حدود ۲۵۰۰ دلار است. البته این محصول با توجه به هزینه واردات و برخی از موارد دیگر ممکن است که اندکی متفاوت باشد.که به جای اجاره گنج یاب خودتان به صورت مستقیم فلزیاب سی تی ایکس ۳۰۳۰ CTX را خریداری کنید. در این صورت شما از امنیت کار خود اطمینان بیشتری خواهید داشت.قیمت این فلزیاب با توجه به مزایایی که دارد، بسیار مناسب است .به عنوان مثال این فلزیاب دارای « سیستم کاری  VFL  است » این سیستم برای پیدا کردن طلای خالص و ناخالص با حجم کم طراحی شده است. البته توجه داشته باشید که این فلزیاب در پیدا کردن اشیا باستانی نیز دقت و کیفیت بسیار بالایی خواهد داشت.

مزایای خرید فلزیاب سی تی ایکس ۳۰۳۰ CTX چیست؟

ما در این بخش به صورت کلی به بررسی مزایای فلزیاب سی تی ایکس ۳۰۳۰ CTX می‌پردازیم. به این نکته توجه داشته باشید .که این محصول مزایای بسیار زیادی دارد .و برای بررسی تمام مزایای این محصول باید چندین مقاله به رشته تحریر آید. در نتیجه ما در این مقاله به صورت خلاصه به بررسی مهمترین مزایای آن خواهیم پرداخت.

 

 • ویژگی های شرکت آسیا مدرن

  ۱: تمام دستگاه های فلزیاب آسیا مدرن   دارای گارانتی و خدمات پس از فروشمی باشد.

  ۲: پاسخ گویی ۲ور مشتری انجام می شود.

  برای مشاوره رایگان در مورد علائم ونشانه ها و  خرید فلزیاب  ها با کارشناسان آسیا مدرن در تماس باشید.

  شماره تماس کارشناس آموزش فلزیاب،  خرید فلزیاب  و تعمیرات فلزیاب شرکت آسیا مدرن

  گنج یابی

  اینستاگرام

  تلگرام

  سوالکده (سوالات متداول)

Tags :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما