مقاله فلزیاب
معرفی فلزیاب ونکویش 540، 440 و 340

معرفی فلزیاب ونکویش 540، 440 و 340

معرفی فلزیاب ونکویش 540، 440 و 340

قیمت فلزیاب ونکویش 540، 440، 340ماینلب استرالیا یکی از بهترین و پیشرفته ترین دستگاه های نقطه زن چند فرکانسی این شرکت می باشد. دستگاه فلزیاب Vanquish دارای سه نسخه اصلی می باشد که به دلیل شباهت به یکدیگر به صورت یکجا خدمت شما معرفی می شوند.

قیمت دستگاه ماینلب استرالیا به نسبت قیمت بسیاری از دستگاه های طلایاب و نقطه زن دیگر به صرفه بوده و در برابر کارایی و بازدهی آن بسیار ناچیز است.

دستگاه نقطه زن ونکویش دارای سه نسخه اصلی فلزیاب Vanquish 340، فلزیاب Vanquish 440 و فلزیاب Vanquish 540 می باشد که نسخه ونکویش 540 پرو نیز برای جدیدترین ورژن آن با ویژگی های بیشتر ارائه شده است.

معرفی دستگاه فلزیاب ونکویش

شرکت ماینلب استرالیا دستگاه نقطه زن Vanquish  را تولید کرده به عنوان یکی از معتبرترین شرکت های تولید کننده دستگاه های فلزیاب در دنیا بهترین طلایاب و گنج یاب های پیشرفته را روانه بازار جهانی کرده است. این کمپانی بزرگ چندین مدل دستگاه را با نام های مختلف در چندین نسخه ارائه کرده است.

همان طور که میدانید قبلا دستگاه های فلزیاب گو فایند 60، فلزیاب اکوناکس و … را که همچون فلزیاب ونکویش دارای چند نسخه و مدل بود را به صورت یکجا معرفی کردیم.

لازم به ذکر است که در ادامه به مقایسه قیمت فلزیاب ونکویش 540، 440، 340 خواهیم پرداخت. شما عزیزان در جدول مقایسه این نسخه می توانید ویژگی ها، شباهت و تفاوت های اصلی آنها را مشاهده کنید.

فلزیاب ونکویش 540 پرو

جدیدترین دستگاه شرکت ماینلب، فلزیاب ونکویش 540 پرو می باشد که نسبت به مدل های قبلی پیشرفته تر و قابلیت های بیشتری دارد. ویژگی های برجسته نقطه زن vanquish 540 pro سبب شده است، این دستگاه به عنوان یکی از ابزار های حرفه ای برای کاوشگران حرفه ای و مبتدی تبدیل شود.

ونکویش 540، مدل پرچمدار خط تولید ونکویش، برای افرادی طراحی شده است که می خواهند بیشترین بهره را از آن ببرند. کیت دستگاه شامل یک هدفون بلوتوث، کویل جستجو بزرگ (V12 12 اینچ x 9 اینچ دوبل-D)، باتری های قابل شارژ و یک شارژر است.

این دستگاه دارای 5 حالت جستجو، 5 صدای شناسایی، مقیاس تفکیک گرافیکی و نمایش VDI است. تعداد بخش های مقیاس تفکیک به 25 افزایش یافته است، که 3 بخش برای اهداف آهنی و بقیه برای اهداف غیر آهنی است.

فلزیاب ونکویش09101842930
مهندس محمدی
09101842930

ویژگی های کلیدی ونکویش 540 شامل موارد زیر می شود:

فلزیاب ونکویش 540 یک دستگاه فلزیاب پیشرفته است که دارای 5 حالت جستجو، 5 صدای شناسایی، مقیاس تفکیک گرافیکی و نمایش VDI است. این دستگاه همچنین دارای یک هدفون بلوتوث، کویل جستجو بزرگ و باتری های قابل شارژ است. دارای 5 حالت جستجو است، که برای اهداف مختلف طراحی شده است:

  • سکه: برای یافتن سکه های قدیمی و جدید
  • عتیقه: برای یافتن اشیاء تاریخی
  • جواهرات: برای یافتن جواهرات
  • سفارشی: برای تنظیم حالت جستجو بر اساس نیازهای خاص
  • همه فلزات: برای یافتن طیف گسترده ای از فلزات

مشخصات دستگاه نقطه زن ونکویش 540 عبارتند از:

 • 5 صدای شناسایی: این دستگاه دارای 5 صدای شناسایی است که به کاوشگر کمک می کند تا نوع فلز را شناسایی کند.
 • مقیاس تفکیک گرافیکی: این مقیاس به کاوشگر کمک می کند تا هدف را از نظر نوع فلز جدا کند.
 • نمایش VDI: این نمایش به کاوشگر کمک می کند تا عمق هدف را تعیین کند.
 • هدفون بلوتوث: این هدفون به کاوشگر امکان می دهد تا بدون ایجاد مزاحمت برای دیگران به سیگنال های دستگاه گوش دهند.
 • کویل جستجو بزرگ: این کویل جستجو به کاوشگر امکان می دهد تا اهداف را در فواصل بیشتری تشخیص دهد.
 • باتری های قابل شارژ: این باتری ها به کاوشگر امکان می دهد تا بدون نیاز به تعویض مکرر باتری، از دستگاه استفاده کند.

فلزیاب ونکویش 440

دستگاه فلزیاب Vanquish 440 مدلی است که قبل از مدل پرچمدار Vanquish 540 قرار می گیرد. این دستگاه برای کسانی طراحی شده است که در مناطق پر از زباله به شکار گنج می پردازند، زیرا دارای کویل جستجوی نسبتاً کوچکی است و مقیاس تفکیک فلزات آن دارای بخش های بیشتری است. این دستگاه برای کسانی که به دقت و کارایی اهمیت می دهند، ایده آل است.

فلزیاب ونکویش09101842930
مهندس محمدی
09101842930

تنظیمات و عملکردهای Minelab Vanquish 440 چیست؟

این فلزیاب دارای 4 حالت جستجو است: سکه، عتیقه، جواهرات، سفارشی، همه فلزات. 3 صدای مختلف برای سیگنال هدف، مقیاس تفکیک گرافیکی و نمایش VDI در دسترس هستند.

تنظیم حساسیت دستگاه به جای 4 سطح، اکنون دارای 10 سطح است و تنظیم حجم به جای 3 سطح در مدل قبلی، دارای 10 سطح است؛ شاخص عمق تشخیص به جای 4 سطح، دارای 5 سطح است. با این وجود، مهمترین نکته این است که تعداد سطوح تفکیک از 5 به 12 افزایش یافته است.

ویژگی های ونکویش 440

منطقی است که حالت جواهرات با فرکانس های عملیاتی بالاتر متفاوت باشد و حالت عتیقه فرکانس های پایین تری داشته باشد. با این حال، شرکت مقادیر دقیق فرکانس های عملیاتی را مشخص نمی کند. بنابراین، شما با یک دستگاه به کشف فلزات می پردازید، اما به نظر می رسد که به طور همزمان دارای پنج فرکانس عملیاتی مختلف است. به این ترتیب، دقت تشخیص هدف و تفکیک فلزات تضمین می شود.

فلزیاب Vanquish 440 دارای چهار حالت جستجو است: سکه، عتیقه، جواهرات و سفارشی. من بیشتر از حالت عتیقه استفاده می کنم. توصیه می کنم در ابتدا از حالت همه فلزات استفاده کنید، اما باید به صدای هر هدف، از جمله آهن، توجه کنید. به این ترتیب، یاد خواهید گرفت که چه نوع فلزی در زیر کویل قرار دارد، و سپس می توانید به تنظیمات دیگر سوئیچ کنید و هنگام استفاده از آنها احساس اطمینان بیشتری کنید.

ویژگی های کلیدی فلزیاب ونکویش 440 عبارتند از:

 • 4 حالت جستجو: سکه، عتیقه، جواهرات، سفارشی، همه فلزات
 • 3 صدای شناسایی
 • مقیاس تفکیک گرافیکی
 • نمایش VDI
 • 10 سطح تنظیم حساسیت
 • 10 سطح تنظیم حجم
 • 5 سطح نشانگر عمق تشخیص
 • 12 سطح تفکیک

بررسی دستگاه فلزیاب ونکویش 340

دستگاه فلزیاب ونکویش 340 یک دستگاه کامل برای جوانان است. برای کسانی که به تنظیمات زیادی نیاز ندارند، اما می خواهند بلافاصله شروع به استفاده از این نقطه زن کنند. این فلزیاب دارای حداقل تنظیمات، عملکرد تعادل زمین خودکار و قابلیت تنظیم برخی از نویزهای خارجی است.

بنابراین، هنگامی که کسی در مورد فلزیاب به عنوان وسیله ای که می توانید آن را روشن کنید و بلافاصله شکار گنج را شروع کنید، صحبت می کند، این در مورد فلزیاب Minelab Vanquish 340 است. اگر چه فلزیاب Vanquish 340 یک فلزیاب ارزان قیمت است، اما از فناوری حرفه ای Multi-IQ استفاده می کند.

فلزیاب ونکویش09101842930
مهندس محمدی
09101842930

عملکردها و تنظیمات Minelab Vanquish 340 چیست؟

این فلزیاب دارای 3 حالت جستجو است: سکه، جواهرات، همه فلزات. دستگاه دارای سه صدا برای سیگنال پاسخ هدف، مقیاس تفکیک گرافیکی و نمایش VDI است.

پاسخ صدا به سه دسته تقسیم می شود: تن پایین (برای فلزات آهنی)، متوسط (برنز، آلومینیوم، طلا) و تن بالا (مس، نقره). مقیاس تفکیک 5 بخش دارد، یک بخش برای اهداف ساخته شده از فلزات آهنی است. مقادیر VDI از -9 تا 40 متغیر است، مقادیر منفی برای آهن هستند.

علاوه بر این، نقطه زن ونکوییش Vanquish 340 دارای تنظیم حساسیت و حجم، نشانگر شارژ باتری و نشانگر عمق تشخیص هدف است. 19 کانال برای حذف نویز خودکار وجود دارد. همه تنظیمات نسبتاً ساده هستند، مقادیر تنظیمات بر روی صفحه نمایش LCD مونوکروم با کنتراست بالا نمایش داده می شوند.

فلزیاب ونکویش Vanquish 340 دارای یک کویل جستجوی استاندارد V10 DD است، شکل بیضی دارد و اندازه آن 10×7 اینچ است. کویل با یک کیس محافظ پلاستیکی عرضه می شود.

مشخصات فنی دستگاه نقطه زن ونکویش 340 شامل موارد زیر است:

 • 3 حالت جستجو: سکه، جواهرات، همه فلزات
 • 3 صدای شناسایی
 • مقیاس تفکیک گرافیکی
 • نمایش VDI
 • تنظیم حساسیت و حجم
 • نشانگر شارژ باتری
 • نشانگر عمق تشخیص هدف
 • تعادل زمین خودکار
 • حذف نویز خودکار
 • کویل جستجوی استاندارد V10 DD

کاربردهای فلزیاب ونکویش در گنج یابی

مجموعه ما به عنوان یک تیم تحقیقاتی در زمینه انواع دستگاه های فلزیاب همیشه در بخش معرفی سیستم های کاربردهای آنها را به صورت کامل توضیح می دهد. اکنون در رابطه با کاربردهای فلزیاب ونکویش ماینلب استرالیایی باید بگوییم که همانند سیستم های پیشرفته کاربرد چند منظوره را دارد می باشد.

از ویژگی های شرکت آسیا مدرن

۱: تمام  دارای  گارانتی و خدمات پس از فروش میباشد
۲: پاسخ گویی ۲۴ساعته تلفن ها و همکاری با مشتری ها در همه زمینه ها.
۳: تمام دستگاه ها دارای سی دی اموزشی و دفترچه فارسی میباشد.
۴: هر دستگاهی هنگام فروش با تست در خاک در حضوری مشتری انجام می شود.

جهت تعمیر فلزیاب و ارتقا فلزیاب و فروش فلزیاب دستگاه فلزیاب خود چه به صورت حضوری و غیر حضوری

میتوانید از طریق

راه های ارتباطی شرکت آسیا مدرن با ما در ارتباط باشید.

گنج یابی

اینستاگرام

تلگرام

دیجی کالا

معرفی نمایندگی خرید و فروش فلزیاب

بهترین گنجیاب و نقطه زن در ایران

ای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه باخرید فلزیاب وانواع فلزیاب اینجا را کلیک کنید و توضیحات بیشتر را

مطالعه کنید.

Tags :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما